Krzysztof Jonko & Iwona Słowińska
Author Nazywam się Krzysztof Jonko - dla większości odwiedzających to w zupełności wystarcza, ale jeśli chcesz dowiedzieć więcej, możesz czytać dalej. Przy prowadzeniu strony od niedawna pomaga mi Iwona Słowińska dbając o poprawność tekstów, layout, grafikę oraz wprowadzając dane do bazy danych.

Urodziłem się w 1969r. w Białogardzie, kilkanaście lat spędziłem w Szczecinie i w Warszawie. Aktualnie mieszkam w Łodzi. Ukończyłem wydział elektryczny na Politechnice Szczecińskiej oraz pedagogikę na Uniwersytecie Szczecińskim. Aktualnie pracuję jako inżynier oprogramowania, w przeszłości pracowałem jako:
  • twórca gier komputerowych,
  • programista,
  • administrator,
  • grafik 2D,
  • wykładowca,
  • główny energetyk.
Motyle fotografuję od kilkunastu lat - moim pierwszym aparatem była kupiona w 2004r. Minolta Dimage 7i, potem Minolta Dimage A2, Canon EOS 400D a aktualnie pracuję z Canon EOS 70D. Do makrofotografii używam stałoogniskowego obiektywu Canon EF 100mm F2.8 L IS USM Macro.
Od 2003r. jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Entomologicznego. W 2010r. spotkało mnie duże wyróżnienie – PTE uhonorowało mnie Złotą odznaką za szczególny wkład w rozwój PTE i propagowanie lepidopterologii.

Na stronie Kamienie milowe znajdziesz krótki rys historyczny strony. Od początku strona była tworzona i obsługiwana wyłącznie przeze mnie - czego efektem były niezbyt częste aktualizacje. Od nowej wersji strony udostępniłem narzędzia umożliwiające osobom z odpowiednimi uprawnieniami edycję online a także pozyskałem wspólpracownika, co powinno w przyszłości znacząco przyspieszyć aktualizacje.
Author
Jeśli chcesz skontaktować się ze mną - znajdziesz mnie tutaj:


Mówię po polsku i angielsku. Raczej słabo po niemiecku i rosyjsku - ale można próbować ;-)
Mam nadzieję, że strona, którą stworzyłem jest dla Was użyteczna i łatwa w nawigacji.