Lepidoptera Mundi (formerly European Butterflies and Moths)

Ласкаво просимо до Lepidoptera Mundi - онлайновий визначник Всесвітніх денних і нічних метеликів. Він був створений як розширення попередньої версії сайту, відомого як European Butterflies and Moths - див. Історію сайту.

Lepidoptera Mundi це відкритий проект - кожен може приєднатися до команди учасників та допомогти авторам створювати добре ілюстровані та легко зрозумілі сторіноки сайту. Якщо у Вас є бажання допомогти нам - будь ласка, зареєструйтесь і починайте додавати фотографії та інформацію в режимі он-лайн.

З  історичних причин - європейські та палеарктичні види досить добре задокументовані. Щоб переглянути всі особливості сайту, будь ласка, спочатку виберіть Європу чи Азію. Всі нові регіони, такі як Америка, Африка чи Австралія, потребують Вашої підтримки і чекають Вашої допомоги

На даний момент сайт містить понад 42 тис. видів та підвидів, постійно розширюється та оновлюється. Щоб зробити можливим переглядати велику кількість таксонів, була створена система регіонів. Це дозволяє фільтрувати список видів до певного регіону, наприклад Африки чи Північнної Америки. Ви можете переглядати види в чотирьох режимах перегляду: перегляд мініатюр, перегляд зображень, список видів або як дерево даних. Ви також можете використовувати багато різних інструментів, таких як розширений пошук, порівняння видів, карта UTM, місячний календар або запис ваших спостережень з будь-якої країни світу. Також можна створити власну галерею та поділитися своїми фотографіями з іншими людьми, орієнтованими на ті самі інтереси.

Lepidoptera Mundi є багатомовним - ви можете використовувати будь-які існуючі мови або створити власну мовну версію, якщо вона ще не доступна.

Докладніше про функції веб-сайту ви можете прочитати тут:

Якщо Ви хочете надіслати нам відгуки чи коментарі - заповніть контактну форму.
Крістофер Йонко

2019.03.24 Оновлення сайту
  • Додано нові мовні версії:
    KA Грузинська (Armen Seropian),
    ZH Китайська (Nan Yang),
    RU Російська (İlhama Kerimova & Максим Лещенко),
  • Додано майже 600 нових видів і підвидів, переважно з родин Lycaenidae і Noctuidae.
  • Додано більше 400 нових мініатюр.
  • Оновлення систематики для підродини Xyleninae.
Європа
Видів10.319
Підвидів1.205
Ескізів7.994
Зображень21.341
Зображень в галереї12.279
Зображень препаратів393
Користувачів2.172